Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

#SOLIDARNIZUKRAINĄ

POMOC HUMANITARNA

#SOLIDARITYWITHUKRAINE

Zebranie roczne

12 marca 2018 r. w nowym obiekcie Archiwum przy ulicy Mickiewicza 101 odbyło się zebranie roczne pracowników Archiwum Państwowego w Białymstoku, w którym uczestniczył Pan dr Wojciech Woźniak – Naczelny Dyrektor Archiwów Państwowych.

Po powitaniu Pana Naczelnego Dyrektora oraz zgromadzonych pracowników Archiwum Państwowego w Białymstoku, Marek Kietliński – dyrektor Archiwum Państwowego w Białymstoku omówił sprawozdanie Archiwum za 2017 r. Podkreślił, iż zaplanowane zadania zostały wykonane, w tym zakończona została budowa obiektu w którym odbyło się zebranie. Omówił też plan pracy Archiwum na 2018 r.

Pan Naczelny Dyrektor podziękował pracownikom Archiwum za wykonane zadania. Podkreślił, iż 2018 r. będzie rokiem pracy związanej z przemieszczeniem zasobu i innych składników majątkowych do nowego obiektu Archiwum. Omówił też zamierzenia Naczelnej Dyrekcji na 2018 r.

Po zakończenia zebrania Pan Naczelny Dyrektor obejrzał budynek oraz zapoznał się z jego funkcjonowaniem. 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2018-03-19 12:23przez:
Opublikowano:2018-03-19 00:00przez: Jarosław Jasiński
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:3549

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.